Autoalarmy dvoucestné s LCD pagerem

Vybraný vůz: UNIVERZÁLNÍ DÍLY
Zobrazit jako: katalog | seznam
Položek na stránku

Řadit: Kód zbožíZboží je již řazeno vzestupněSeřadit sestupně   NázevSeřadit vzestupněSeřadit sestupně   CenaSeřadit vzestupněSeřadit sestupně  
strana (položek: 7): první strana   předchozí strana   1  |  následující strana  poslední strana

Autoalarm - otřesový snímač, antiscan nové generace, dvoucestní komunikace s dosahem do 800m , kontrola dosahu LCD pageru, LCD dálkový ovládač s pagerem, servisní DO, VPS pager - přivolání obsluhy, imobilizační relé, ovládání centrálního zamykání, napěťov

Časopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
Na všechny tyto doplňky poskytujeme i montáž na naší provozovně v Brně. Pro případné uplatnění záruky je nutné potvrzení o odborné montáži (tzn.doklad o zaplacení montáže do vozu z jakéhokoliv odborného servisu v místě Vašeho bydliště)
Kód zboží: CS 1712
Vaše cena s DPH  (21%): 2 735 Kč/sada   flag
Cena platí jen při objednání přes internet.

Obrázek výrobku

KEETEC TS 8000 - dvojcestný autoalarm s možností přímého připojení na CAN BUS sběrnici vozidla, LCD ovladač s funkcí dálkového startu.

Doprava zdarmaČasopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
KEETEC TS 8000 - dvojcestný autoalarm s možností přímého připojení na CAN BUS sběrnici vozidla, LCD ovladačem a funkcí dálkového startu, autoalarm je možné ovládat i původním dálkovým ovladačem od vozidla, plovoucí kód druhé generace, ochrana proti zařazení převodového stupně rezervačním režimem, dvojzónový otřesový snímač, dvojcestná komunikace do 2000m, VPS pager, SMART funkce, připomínač zamknutí, napěťové výstupy, možnost připojení přídavného snímače, imobilizační relé, dvojitý odemykací impulz, ovládání centrálního zamykání, vibrační signalizace DO, blokování tlačítek DO, automatická aktivace a deaktivace, automatická kontrola dosahu signálu, snímač otáček při dálkovém startu, kontrola signálu dosahu LCD ovladače, množství funkcí, přehledné programování, kabeláž, spínací kontakt, siréna. Na všechny tyto doplňky poskytujeme i montáž na naší provozovně v Brně. Pro případné uplatnění záruky je nutné potvrzení o odborné montáži (tzn.doklad o zaplacení montáže do vozu z jakéhokoliv odb
Kód zboží: TS 8000
Vaše cena s DPH  (21%): 5 590 Kč/sada   flag
Cena platí jen při objednání přes internet.

Obrázek výrobku

KEETEC TS 8000 CAN - dvojcestný autoalarm s přímým připojením na CAN BUS sběrnici vozidla pomocí programovatelného modulu (je součástí balení), LCD ovladač s funkcí dálkového startu

Doprava zdarmaČasopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
KEETEC TS 8000 CAN - dvojcestný autoalarm s přímým připojením na CAN BUS sběrnici vozidla pomocí modulu (je součástí balení), LCD ovladačem a funkcí dálkového startu, autoalarm je možné ovládat i původním dálkovým ovladačem od vozidla, všechny ostaní funkce a příslušenství shodné se systémem TS 8000. Na všechny tyto doplňky poskytujeme i montáž na naší provozovně v Brně. Pro případné uplatnění záruky je nutné potvrzení o odborné montáži (tzn.doklad o zaplacení montáže do vozu z jakéhokoliv odborného servisu v místě Vašeho bydliště).
Kód zboží: TS 8000 CAN
Vaše cena s DPH  (21%): 6 490 Kč/sada   flag
Cena platí jen při objednání přes internet.

Obrázek výrobku

KEETEC TS 6000 dvojcestný autoalarm s možností přímého připojení na CAN BUS sběrnici vozidla s LCD pagerem

Časopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
KEETEC TS 6000 dvojcestný autoalarm s možností přímého připojení na CAN BUS sběrnici vozidla, s LCD pagerem, plovoucí kód druhé generace, zjednodušená montáž potřebujete zapojit jen 6 vodičů, dvojzónový otřesový snímač, dvojcestná komunikace do 2000m, SMART funkce, připomínač zamknutí, napěťové výstupy, možnost připojení přídavného snímače, imobilizační relé, dvojitý odemykací impulz, ovládání centrálního zamykání, vibrační signalizace DO, blokování tlačítek DO, automatická aktivace a deaktivace přibližováním a vzdálením LCD ovladače, automatická kontrola dosahu signálu, množství funkcí, přehledné programování, kabeláž, spínací kontakt, siréna. Na všechny tyto doplňky poskytujeme i montáž na naší provozovně v Brně. Pro případné uplatnění záruky je nutné potvrzení o odborné montáži (tzn.doklad o zaplacení montáže do vozu z jakéhokoliv odborného servisu v místě Vašeho bydliště).
Kód zboží: TS 6000
Vaše cena s DPH  (21%): 4 590 Kč/sada   flag
Cena platí jen při objednání přes internet.

Obrázek výrobku

KEETEC TS 6000 CAN - dvojcestný autoalarm s přímým připojením na CAN BUS sběrnici vozidla pomocí programovatelného modulu (je součástí balení) s LCD pagerem

Doprava zdarmaČasopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
KEETEC TS 6000 CAN - dvojcestný autoalarm s přímým připojením na CAN BUS sběrnici vozidla pomocí modulu (je součástí balení), LCD ovladačem , autoalarm je možné ovládat i původním dálkovým ovladačem od vozidla, zjednodušená montáž potřebujete zapojit jen 6 vodičů, všechny ostaní funkce a příslušenství shodné se systémem TS 6000. Na všechny tyto doplňky poskytujeme i montáž na naší provozovně v Brně. Pro případné uplatnění záruky je nutné potvrzení o odborné montáži (tzn.doklad o zaplacení montáže do vozu z jakéhokoliv odborného servisu v místě Vašeho bydliště).
Kód zboží: TS 6000 CAN
Vaše cena s DPH  (21%): 5 490 Kč/sada   flag
Cena platí jen při objednání přes internet.

Obrázek výrobku

SPY 2-WAY CAR autoalarm, 2 x LCD ovladač

Časopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
Spy22 je dvoucestný autoalarm s pagerem, dvěma LCD ovladači a otřesovým snímačem. Autoalarm umožňuje neustálý dohled nad zabezpečeným vozidlem. Velkou výhodou oproti podobným autoalarmům jsou dálkové ovladače s vestavěnou lithiovou baterií, kterou nemusíte měnit, pouze se dobíjí.
Kód zboží: SA-spy22
Vaše cena s DPH  (21%): 2 390 Kč/sada   flag
Cena platí jen při objednání přes internet.

Obrázek výrobku

Transponder bypass

Zařízení pro přemostění originálního imobilizéru v automobilu. Používá se u autoalarmů s dálkovým startem. Pouze během dálkového startu vyšle kódovou sekvenci originálního imobilizéru, takže imobilizér je i nadále plně funkční a zároveň alarm dokáže nastartovat auto aniž by byl přítomen klíč v zapalování.
Kód zboží: SA-splc089
Vaše cena s DPH  (21%): 290 Kč/sada   flag
Cena platí jen při objednání přes internet.

Obrázek výrobku


Zobrazit jako: katalog | seznam
strana (položek: 7): první strana   předchozí strana   1  |  následující strana  poslední strana


Zavřít oknoZměna měny na EUR

Info pre zákazníkov zo SLOVENSKA:

Vaše objednávky a dopyty rieši firma COBRA-TUNING s.r.o. v Bratislave. Platba pre slovenských zákazníkov bude v eurách, prepočítané podľa aktuálneho koeficientu = 26.

Poštovné (dobierka) v rámci Slovenska stojí 6 €. (Nevzťahuje sa na nadrozmerné zásielky (spojlery, rámy, disky, atď.), tovar s nadváhou ako aj položky vo výpredaji alebo akcii. Pri objednávkach, kde nie je zlučiteľná spoločná preprava položiek (napr. krehké žiarovky + brzdové kotúče), si vyhradzujeme právo rozdelenia prepravy na viacero zásielok.)

Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Môžete prísť samozrejme aj osobne ku nám na predajňu v Bratislave.


ADRESA PREDAJNE A SERVISU:
COBRA-TUNING s.r.o.
Vrakunska cesta 22
82106 Bratislava
Slovensko
tel: +421 918976126  a +421 905611268
e-mail: info@tuning.sk

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek