Cobra Detailing Brush Kit - sada detailingových kartáčů a tyčinky, 4 ks

Sada 3 detailingových kartáčů a pěnové tyčinky pro všechny, kteří se rádi zaměřují na každý detail při péči nejen o auta! Detailingoví odborníci ze společnosti Cobra poskládali tuto sadu pro ty nejnáročnější detailery. Vyžadujete bezchybný a dokonale čistý interiér do posledního detailu? Pak ... Číst více
Kód zbožíDK-207
Výrobce

Autogeek

Dopravné 
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Autodoplňky.cz:23.02.2018 (nutno objednat)
Dostupnost Externí sklad:Skladem 37x sada
Stav externího skladu k 17.02.2018 01:21. Předpokládaný termín naskladnění 23.02.2018. Pro naskladnění je nutné zboží objednat.
Vaše cena399 s 21% DPH   flag
sada
Cena platí jen při objednání přes internet.
Cobra Detailing Brush Kit - sada detailingových kartáčů a tyčinky, 4 ks

Kartáče mají cca 1 cm dlouhé štětiny ze tří různých materiálů pro 3 stupně čištění nejen v interiéru. Držadla kartáčů jsou navíc tvarovaná pro jistý a pevný úchop.

Kartáč z koňských žíní
Koňské žíně jsou vhodné na všechny interiérové povrchy. Účinně zachytávají a odstraňují zrnka prachu z úzkých prostor, do kterých byste se jinak velmi obtížně dostávali. Jsou natolik jemné, že se nemusíte obávat ani o velmi choulostivé povrchy, jako jsou klavírové laky nebo lakovaný karbon.

Nylonový kartáč
Nylonový kartáč je ideální pro odstraňování zbytků vosku v emblémech, spárách a všude tam, odkud se vosk nedá snadno setřít utěrkou. Samozřejmě je to jen jeden z mnoha způsobů jeho využití. Stejně tak jej můžete použít v interiéru a na různých typech povrchů.

Mosazný kartáč
Mosazné kartáče mají velmi robustní štětiny pro čištění silně zapečené nečistoty v motorovém prostoru. Na trhu nenaleznete lepší a vhodnější nástroj na odstranění extra silných nečistot na obtížně dostupných místech pod kapotou!

Pěnová tyčinka
Pěnová tyčinka s 12cm rukojetí je nenahraditelným pomocníkem při exteriérovém i interiérovém detailingu. Způsoby jeho využití jsou téměř nekonečné.


Pokud požadujete preciznost a dokonalý výsledek, rozšiřte svou výbavu o sadu kartáčů Cobra!

Zavřít oknoZměna měny na EUR

Info pre zákazníkov zo SLOVENSKA:

Vaše objednávky a dopyty rieši firma COBRA-TUNING s.r.o. v Bratislave. Platba pre slovenských zákazníkov bude v eurách, prepočítané podľa aktuálneho koeficientu = 25.

Poštovné (dobierka) v rámci Slovenska stojí 6 €. (Nevzťahuje sa na nadrozmerné zásielky (spojlery, rámy, disky, atď.), tovar s nadváhou ako aj položky vo výpredaji alebo akcii. Pri objednávkach, kde nie je zlučiteľná spoločná preprava položiek (napr. krehké žiarovky + brzdové kotúče), si vyhradzujeme právo rozdelenia prepravy na viacero zásielok.)

Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Môžete prísť samozrejme aj osobne ku nám na predajňu v Bratislave.


ADRESA PREDAJNE A SERVISU:
COBRA-TUNING s.r.o.
Vrakunska cesta 22
82106 Bratislava
Slovensko
tel: +421 918976126  a +421 905611268
e-mail: info@tuning.sk

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek