Speed Master Wheel Brush - luxusní kartáč na kola, velký

Umyjte všechna kola rychle a precizně! Luxusní kartáč na kola Speed Master je tím nejmodernějším a nejvíce propracovaným kartáčem na kola současnosti! Designovaný pro rychlé a efektivní čištění všech typů kol bez poškrábání! Brzdový prachu, dej si pozor! Před tímhle kartáčem se nikam ... Číst více
Kód zbožíDSM-1000
Výrobce

Autogeek

Dopravné 
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Autodoplňky.cz:23.02.2018 (nutno objednat)
Dostupnost Externí sklad:Skladem 28x kus
Stav externího skladu k 17.02.2018 01:21. Předpokládaný termín naskladnění 23.02.2018. Pro naskladnění je nutné zboží objednat.
Vaše cena799 s 21% DPH   flag
kus
Cena platí jen při objednání přes internet.
Speed Master Wheel Brush - luxusní kartáč na kola, velký

Pravidelné a důkladné čištění kol je nezbytné pro všechna vozidla. Brzdový prach je vysoce agresivní pro povrchy kol a je uvolňován při každém použití brzd. Brzdový prach je složen z prachu brzdového obložení a jemných, horkých, kovových pilin z kotoučů. Tato agresivní směs se přichytává na povrch kol a kontaminuje jejich povrch, čímž kola ztrácejí nejen svou čistotu, ale také lesk.

Brzdové systémy mnoha vozidel vytvářejí spoustu brzdového prachu. Zároveň však taková auta mají často drahá, luxusní kola, mnohdy v poutavých, avšak tvarově složitých designech. Tato kola vypadají fantasticky, když jsou čistá, ale jak si takovou čistotu udržet?

Kartáč na kola Speed Master má vše, co potřebujete pro špičkové vyčištění Vašich kol! Tento kartáč byl navržen samotným Mikem Phillipsem z americké společnosti Autogeek, který je jedním z největších světových odborníků na detailing, a vyroben Deanem Hendersonem, majitelem společnosti EZ Detail Brush, Inc. Špičková kvalita splňující ty nejpřísnější nároky detailerů na všech úrovních je tedy plně zaručena!

Kartáč vyniká svými jemnými, na koncích třepenými paměťovými štětinami a silnou, avšak ohebnou středovou osou s ochranným povlakem proti poškrábání kol.
Výhody kartáče na kola Speed Master:

 

 • Měkké, neabrazivní 5cm štětiny: Ať už máte kola lakovaná, leštěná nebo chromová, všechna mohou být poškrábána nevhodným kartáčem. Kartáč Speed Master má jemné nylonové štětiny Nylex, které jsou flexibilní a odolné. Konec každé štětiny je na konci rozřepený, aby poskytoval mimořádně jemný dotek na všech choulostivých površích kol. Tento kartáč můžete tedy používat na leštěný hliník, chrom, nerez, i lakované části zcela bez obav!
 • Patentované paměťové štětiny obnovují svůj tvar: Detailingové kartáče mohou časem ztrácet svůj tvar a funkčnost, protože jsou namáhány a ohýbány v průběhu používání i skladování. Kartáč Speed Master má speciální paměťové štětiny, které po každém použití znovu získají svůj původní tvar. Jednoduše opláchněte kartáč v horké vodě a zavěste jej štětinami dolů. Štětiny se opět navrátí do svého původního tvaru. Paměťové štětiny zajistí, že kartáč na kola Speed Master zůstané stále stejně efektivní a plně funkční, i když ostatní kartáče již dávno vypověděly službu.
 • Chemicky odolný: Syntetické štětiny kartáče Speed Master odolávají všem čisticím prostředkům na kola a odmašťovačům, a to těm skutečně intenzivním. Zatímco přírodní štětiny mohou časem ztvrdnout a zkřehnout, štětiny kartáče Speed Master zůstávají stále hladké, měkké a pružné.
 • Ideální pro všechny designy kol: Kartáč Speed Master může působit robustně, ale přitom se perfektně dostane i do těch nejmenších prostor. Vyčistěte tenké mezery mezi paprsky, nebo dokonce mezi brzdovým třmenem a kolem! Ohebné štětiny se snadno shlukují okolo středové osy na tloušťku méně než 2 cm a díky tomu se dostanete na svých kolech skutečně do každého zákoutí. Po skončení práce opláchněte kartáč Speed Master v horké vodě a nechte jej uschnout zavěšený štětinami dolů. Tím se štětiny navrátí do svého původního tvaru a kartáč bude opět připraven na další použití.

 

 

 • Zesílená, pružná středová osa: Mnohé dnešní designy kol umožňují vidět skrz paprsky na celý vnitřní límec a brzdový prach se tak nemá kde ukrýt a je vidět na první pohled. Kartáč Speed Master je řešením! Středovou osu je možné ohnout tak, aby se kartáč dostal po celém obvodu kol, a vyčistil tak i vnitřní límec a vnitřní lem kola. Více než 30 cm dlouhá středová osa je flexibilní, avšak dostatečně pevná a je navíc opatřena ochranným povlakem, který zabrání jakémukoli mechanickému poškození Vašich kol!
 • Pogumovaná špička: Špička kartáče Speed Master je opatřena vinylovým povlakem, který chrání špičku před kontaktem s kolem. Žádná část středové osy tak není viditelná, takže se nemusíte obávat poškrábání svého kola.
 • Chránič rukou: Gumové lemování nad rukojetí pomáhá ochránit Vaše ruce před čističi nebo zbytky nečistot, protože dobře víme, že když se pustíte do práce, nechcete, aby Vás v ní cokoli brzdilo. Ergonomická rukojeť navíc usnadňuje čištění.
 • Vyčistěte také motorový prostor: Kartáč Speed Master je fenomenálním kartáčem na kola, ale výborně funguje také pod kapotou. Pružné, syntetické štětiny, dlouhá středová osa a ergonomický design z něj činí ideální nástroj pro čištění prostoru mezi motorovými součástmi. Kartáč Speed Master můžete použít na chromových, hliníkových, lakovaných a individuálně upravovaných površích motorových dílů, stejně jako na okolních plastových a gumových částech. Důrazně však doporučujeme používat na motor druhý kartáč Speed Master, abyste zabránili tzv. křížové kontaminaci mezi koly a motorem.

Kartáč Speed Master můžete bezpečně používat se všemi našimi čističi a odmašťovači, např. D101 Meguiar's All Purpose Cleaner, D108 Meguiar's Super Degreaser, D140 Meguiar's Wheel Brightener apod.

Pro dosažení nejlepších výsledků ponořte kartáč před použitím do horké vody. Teplá voda učiní štětiny ohebnější, takže se dostanou i do těch nejtěsnějších zákoutí.

Po každém použití umyjte kartáč v horké vodě a zavěste štětinami dolů, abyste odstranili všechny nečistoty a navrátili kartáči jeho původní tvar a bohatost. Na příště tak bude perfektně připraven!

Brzdový prach se může dostat kamkoli - Vaše kartáče by měly být schopné toho samého. Kartáč Speed Master se hodí nejen všude tam, kde ostatní kartáče nemohou důkladně vyčistit složitější tvary kol. Syntetické paměťové štětiny jsou bezpečné na všech povrchových úpravách a všech typech kol - ocelových, litých, kovaných i chromových!


Technické parametry:

 • Celková délka kartáče: cca 33 cm
 • Délka štětin: cca 5 cm
 • Šířka kartáče: cca 10 cm
 • Štětiny: syntetické, paměťové
 • Použití: kola (všechny typy), motorový prostor, podběhy apod.
 • Přípravky doporučené pro použití s kartáčem:
  • G9524 Meguiar's All Wheel & Tire Cleaner
  • G14324 Meguiar's Aluminum Wheel Cleaner
  • MB0522 Meguiar's Mirror Bright Wheel Cleaner
  • G9624 Meguiar's All Purpose Cleaner
  • D101 Meguiar's All Purpose Cleaner
  • D108 Meguiar's Super Degreaser
  • D140 Meguiar's Wheel Brightener
  • a další
Zavřít oknoZměna měny na EUR

Info pre zákazníkov zo SLOVENSKA:

Vaše objednávky a dopyty rieši firma COBRA-TUNING s.r.o. v Bratislave. Platba pre slovenských zákazníkov bude v eurách, prepočítané podľa aktuálneho koeficientu = 25.

Poštovné (dobierka) v rámci Slovenska stojí 6 €. (Nevzťahuje sa na nadrozmerné zásielky (spojlery, rámy, disky, atď.), tovar s nadváhou ako aj položky vo výpredaji alebo akcii. Pri objednávkach, kde nie je zlučiteľná spoločná preprava položiek (napr. krehké žiarovky + brzdové kotúče), si vyhradzujeme právo rozdelenia prepravy na viacero zásielok.)

Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Môžete prísť samozrejme aj osobne ku nám na predajňu v Bratislave.


ADRESA PREDAJNE A SERVISU:
COBRA-TUNING s.r.o.
Vrakunska cesta 22
82106 Bratislava
Slovensko
tel: +421 918976126  a +421 905611268
e-mail: info@tuning.sk

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek