Meguiar's Deep Crystal Coating - patentovaná, extrémně odolná polymerová ochrana laku (coating) s unikátním složením!

SlevaČasopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
Zcela nová úroveň ochrany laku v podání americké společnosti Meguiar's je tady! Produkt, který představuje nejodolnější ochranu laku, kterou společnost Meguiar's v současnosti nabízí, konečně přichází také na český a slovenský trh! M188 Meguiar's Deep Crystal Coating je patentovaná, vysoce lesklá ... Číst více
Kód zbožíM18802
Výrobce

Meguiar's

Dopravné 
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Autodoplňky.cz:obvykle 1-3 pracovní dny
Běžná cena3 290 Kč s 21% DPH
Sleva329,00 Kč (10%) s 21% DPH
Vaše cena2 961 s 21% DPH   flag
sada
Cena platí jen při objednání přes internet.
Meguiar's Deep Crystal Coating - patentovaná, extrémně odolná polymerová ochrana laku (coating) s unikátním složením!
Tajemství silné ochrany tkví ve speciální polymerové technologii, která se, na rozdíl od jiných běžně používaných technologií v tomto odvětví, neuchytí pouze k povrchu laku, ale zároveň se polymery "uzamknou" do sebe jako puzzle, a vytvoří tak výrazně odolnější ochranu povrchu, která zároveň vyniká perfektními efektovými vlastnostmi, jako je např. extrémní hydrofobita (voduodpudivost) povrchu.

Meguiar's Deep Crystal Coating byl vyvinut pro extrémní podnebí východní Asie, které se vyznačuje zejména vysokými teplotami, vysokou relativní vlhkostí či kyselými dešti, způsobenými tamním těžkým průmyslem. V tak extrémním prostředí mají klasické vosky omezenou životnost, jelikož jsou vystaveny výrazně silnějším a agresivnějším vlivům okolí, a proto byl stvořen Meguiar's Deep Crystal Coating!

Vlastnosti Meguiar's Deep Crystal Coatingu:

Odolná ochrana na povrchu laku - Meguiar's Deep Crystal Coating vytváří ochrannou vrstvu na lakované karoserii, která vytváří s lakem pevný celek s vynikající odolností a trvanlivostí i v extrémních podmínkách okolního prostředí, jakými mohou být například kyselé deště, intenzivní sluneční záření, silný déšť nebo třeba časté mytí.
Fantastické odpuzování vody - Meguiar's Deep Crystal Coating neúprosně odpuzuje vodu pryč z laku a velmi účinně brání jejímu setrvání na povrchu karoserie. Tím se výrazně snižuje nebezpečí tvorby vodních skvrn a dalších poškození způsobených vodou a látkami v ní obsaženými. Extrémní odpuzování vody zároveň zajišťuje, že veškeré nečistoty a kontaminace kyselým deštěm lze velmi snadno setřít, aniž byste poškodili samotný lak.
Odolný vůči slunečnímu záření i teplu - Meguiar's Deep Crystal Coating je odolný teplotám až do 400°C a dokáže odrážet i to nejintenzivnější sluneční záření, aby ochránil lak před poškozením paprsky. Na rozdíl od většiny podobných produktů pro extrémní ochranu laku, Deep Crystal Coating neztrácí lesk a čistotu, pokud je vystaven extrémním teplotám či slunečnímu záření.
Odolný vůči poškrábání - Meguiar's Deep Crystal Coating zvyšuje odolnost laku vůči poškrábání až o 25%. To znamená výrazné snížení nebezpečí poškrábání vozu při běžném mytí. Avšak když už se škrábanec objeví, Deep Crystal Coating je tou vrstvou, která poškození „schytá“ namísto laku. A pokud se objeví hluboký škrábanec, ochranný coating zajistí, že poškození laku pod ním bude výrazně menší.

Vydatnost - Jedno balení Meguiar's Deep Crystal Coatingu vystačí na 6-8 vrstev při aplikaci na průměrně velký osobní vůz. Pro maximální ochranu jednoho vozu doporučujeme aplikovat 2-3 vrstvy na svislé plochy a 3-4 vrstvy na vodorovné plochy. S jedním balením tedy ochráníte 2-4 osobní vozy (v závislosti na velikosti vozu a počtu vrstev)!


Otázky a odpovědi k Meguiar's Deep Crystal Coatingu:

Je použití coatingu lepší než běžné voskování?
Pokud pravidelně voskujete svůj vůz pomocí vysoce kvalitních vosků Meguiar’s, pak nepotřebujete používat Meguiar's Deep Crystal Coating. Tento produkt je navržen pro vozy, které jsou vystaveny extrémním podmínkám provozu, a které jejich majitelé nemohou pravidelně udržovat a trvale chránit.

Který produkt dodá větší lesk - vosk nebo Meguiar's Deep Crystal Coating?
Luxusní vosky Meguiar’s dodávají laku vyšší lesk, protože zároveň obsahují lešticí oleje, které dodatečně posilují hloubku a lesk laku. To je důvod, proč musíme před aplikací Meguiar's Deep Crystal Coatingu lak nejprve vyleštit, abychom dosáhli maximálního lesku.

Jak dlouho Meguiar's Deep Crystal Coating vydrží chránit lak?
Každý vůz je vystaven odlišným podmínkám, ve kterých je provozován, proto je nemožné na tuto otázku přesně a jednoznačně odpovědět. Obecně doporučujeme aplikovat Meguiar's Deep Crystal Coating dvakrát ročně, aby byla ochrana Vašeho laku stále na maximální úrovni.

Mohu po aplikaci Meguiar's Deep Crystal Coatingu lak ještě navoskovat?
Ano, použití špičkových vosků a sealantů Meguiar’s je zcela bezpečné i na povrchu laku, který je již ochráněn Meguiar's Deep Crystal Coatingem, a může dokonce v některých případech ještě posílit lesk povrchu!

Je tento produkt zcela nepoškrábatelný?
Nikoli. Je nemožné, aby byl lakovaný povrch zcela nepoškrábatelný, avšak Meguiar's Deep Crystal Coating zvyšuje odolnost proti poškrábání až o 25%.

Co mám dělat, když lak poškrábu?
Jednoduše začněte leštit povrch laku profesionálními produkty Meguiar’s. Tím odstraníte ochranný coating i škrábance, a následně znovu naneste Meguiar's Deep Crystal Coating na leštěné místo pro navrácení ochrany.

Jak si můžu být jistý, že je Meguiar's Deep Crystal Coating nanesen na můj vůz správně?
Pouze certifikovaná detailingová studia, jejichž zaměstnanci prošli odborným školením na aplikaci Meguiar’s Deep Crystal Coatingu, mohou zaručit správnou aplikaci tohoto produktu.


Balení Meguiar's Deep Crystal Coatingu obsahuje:

Meguiar's Deep Crystal Coating - speciální polymerovou ochranu lakovaných povrchů, 61 ml
aplikační víčko
modrá semišová utěrka pro aplikaci přípravku
žlutá mikrovláknová utěrka pro stírání přípravku
podrobný český návod
luxusní designové balení
Zavřít oknoZměna měny na EUR

Info pre zákazníkov zo SLOVENSKA:

Vaše objednávky a dopyty rieši firma COBRA-TUNING s.r.o. v Bratislave. Platba pre slovenských zákazníkov bude v eurách, prepočítané podľa aktuálneho koeficientu = 25.

Poštovné (dobierka) v rámci Slovenska stojí 6 €. (Nevzťahuje sa na nadrozmerné zásielky (spojlery, rámy, disky, atď.), tovar s nadváhou ako aj položky vo výpredaji alebo akcii. Pri objednávkach, kde nie je zlučiteľná spoločná preprava položiek (napr. krehké žiarovky + brzdové kotúče), si vyhradzujeme právo rozdelenia prepravy na viacero zásielok.)

Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Môžete prísť samozrejme aj osobne ku nám na predajňu v Bratislave.


ADRESA PREDAJNE A SERVISU:
COBRA-TUNING s.r.o.
Vrakunska cesta 22
82106 Bratislava
Slovensko
tel: +421 918976126  a +421 905611268
e-mail: info@tuning.sk

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek