BREMBO

Brembo je přední světovou společností v oblasti projektování, vývoje a výroby vysoce výkonných brzdových systémů a komponentů pro automobily, motocykly a průmyslové a komerční vozy na trhu originálního příslušenství, náhradních dílů a pro závody.

Od šedesátých let společnost Brembo soustředí veškeré své aktivity a odborné schopnosti na cíl, jímž je být jedním z významných globálních dodavatelů špičkových brzdových systémů. Během uplynulých čtyřiceti let byla tato výzva součástí vývoje společnosti v patnácti zemích světa.

Výzkum a vývoj zůstává pro společnost Brembo prioritou: společnost vždy usilovala o vynikající výsledky při vývoji nejmodernějších výrobků, přičemž neustále zvyšovala úroveň bezpečnosti celého brzdového systému. Společnost Brembo v současnosti věnuje 6 procent svých investic do oblasti výzkumu a vývoje, kde zaměstnává přes 350 odborníků.

Co se závodů týče, výrobky Brembo jsou nejen součásti vybavení nejrůznějších týmů F1, Indy, Nascar nebo v soutěžích rallye, ale rovněž většiny týmů účastnících se mistrovství světa silničních motocyklů. Nejlepší šampióni v závodech třídy Superbike, Enduro nebo v motokrosu spoléhají, že je brzdy Brembo bezpečně dovedou k vítězství.

 

 

shop/ico/000001SPORT LINE Vrtané

SPORT LINE je základní řadou programu High Performance Brake Systems. Jedná se o brzdový systém skládající se z integrálního disku, který je děrovaný a kompletní sady vysoce výkonných brzdových segmentů. Výrobky řady Sport mohou být prodávány rovněž jako komponenty zvlášť.

Sada se skládá z:

• 2 křižně děrované rotory velikosti originálního příslušenství
• 1 sada vysoce výkonných High Performance segmentů FM 1000, speciálně vyvinutých pro tento program

 

 

shop/ico/000001SPORT LINE Drážkované

SPORT LINE je základní řadou programu High Performance Brake Systems. Jedná se o brzdový systém skládající se z integrálního disku, který je drážkovaný a kompletní sady vysoce výkonných brzdových segmentů. Výrobky řady Sport mohou být prodávány rovněž jako komponenty zvlášť.

Sada se skládá z:

• 2 křižně drážkované rotory velikosti originálního příslušenství
• 1 sada vysoce výkonných High Performance segmentů FM 1000, speciálně vyvinutých pro tento program

 

 

shop/ico/000001GRAN TURISMO

Tato řada nabízí výrobky pro nejnáročnější zákazníky. Brzdové systémy mají původ v závodních komponentech a skládají se z kompozitových chlazených disků, děrovaných nebo drážkovaných, čtyř nebo osmipístkových hliníkových třmenů, kompletní sady vysoce výkonných brzdových segmentů, brzdových hadic s kovovým opletem  a vysoce kvalitních drobných dílů.

Sada se skládá z:

• 2 třmenů (4 pístky)
• 2 kotoučů (2 kusy rotoru)
• 2 držáků třmene v letecké kvalitě
• 1 sady brzdového vedení z nerezové oceli
• 1 sady vysoce výkonných High Performance segmentů
• vybavení

 

Brembo brzdové systémy

Brzdové systémy BREMBOKdyž se řekne Brembo, každý zpozorní. Spousta tunerů si nechává logo značky tisknout na samolepící průhlednou fólii, aby třmeny u svého automobilu osadili tímto logem. Brembo je pojem a na poli závodních vozů je Brembo značkou, která dokáže zastavit jakýkoliv výkon. Brembo je značkou, která je inovativní a přináší každoroční zlepšení nejen v technologiích, ale i designu.

Firma Brembo byla založena již v roce 1961 Emilio Bombasseiem. Původně šlo o malou garáž poblíž Bergamo v Itálii. Zkušenosti s většími dodávkami začaly teprve až při spolupráci s takovými zákazníky, jakým byla například automobilka Alfa Romeo. Zlom nastal v roce 1964, kdy začala firma vyrábět první italské brzdové kotouče pro aftermarket. Do té doby totiž byly disky importovány až z Velké Británie. Výroba brzdových kotoučů byla následována výrobou komponentů brzdových systémů. V roce 1972 se firma stala značkou, která byla vůdčí v oblasti výroby brzdových systémů pro dvoustopá vozidla. Od té doby začalo renomé značky silně vzrůstat také na poli osobních automobilů.

V současné době je firma Brembo ceněným partnerem automobilek především díky technologiím, inovacím a designu. Kvalita je cílem firmy a spokojený zákazník ve filozofii výrobce následuje hned za kvalitou. Díky integrací procesů a optimalizace celkového produkčního cyklu může Brembo zajistit maximální úroveň bezpečnosti a komfortu produktů.

Firma Brembo v současné době vyrábí své produkty v Itálii, Brazílii, Mexiku, Polsku, Španělsku, Velké Británii, Francii, Švédsku, USA, Japonsku, Číně a Indii. Celkem má firma 4 300 lidí. V roce 2005 měla firma obrat 711,6 milionu euro.

 

 

Brzdové systémy BREMBO


 

 

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek