Green

 

Kompletní katalog Green CAR 2016 si můžete stáhnout ZDE

Kompletní katalog Green MOTO 2010 si můžete stáhnout ZDESpolečnost GCAF (Green cotton air filter) vznikla v roce 1995 a uskutečnila myšlenku výroby, rozvoje a prodeje vzduchových filtrů pro závodní a motor-sport průmysl. Díky znalostem a zkušenostem motor-sport týmů jsme povýšili na nejrozšířenějšího výrobce vzduchových filtrů v Evropě.Roku 2000 jsme obdrželi prestižní cenu EAQF. Sortiment vzduchových filtrů se neustále rozšiřuje a naše společnost zaručuje svým zákazníkům nejlepší dostupnou filtrační technologii.

Spolehlivost a jistota
Základní složení - bavlna , je tím nejlepším materiálem pro vzduchové filtrování Vašeho automobilu.Vlastnosti GF jsou dokonalé: je vyroben na přírodní bázi, takže např. vlhko, povětrnostní podmínky a různé teploty na něj nemají žádný vliv. Když např. v důsledku deště zvlhne, dá se snadno a rychle vysušit. Hrubý povrch filtru neovlivňuje jízdní schopnosti vozidla. Zelená barva filtru umožňuje vidět zachycenou špínu a prach.Molitanové a papírové filtry mají sklon k absorbování vlhkosti a špína se pak drží. Když prší,je však jejich filtrační schopnost omezená. Bavlněné filtry je možno opakovaně "prát" a vytváří tak méně odpadu než filtry molitanové nebo papírové.

Jak vybírat Green Filtry (GCAF)
Nejdůležitější stránkou filtrů je konstrukce a proto mají GCAF náskok před konkurencí. GCAF jsou synonymní s motor-sport a racing.Hluboké záhyby u dvojité vrstvy bavlny zajišťují pohlcení 10 - 20% vzduchu uvnitř motoru. Bavlna pohlcuje a udržuje špínu, prach a vlhkost (částečky malé až 0,50 mikronů). Rám filtru je vyroben z profilované pružné gumy ,která je vzduchotěstná a má schopnost absorbovat vibrace.
Vybavení pro přímé sání

-max.proudění vzduchu

-zvyšuje točivý moment otáček motoru

-neporušuje emisní normy

GCAF disponují velice širokou škálou sacího vybavení rozličných typů a barev, které vyhovují většině vozidel. GCAF čerpá z vývoje v oblasti motor-sport. Má zajistit volné proudění co největšího množství vzduchu přímo do motoru. Čím větší je proudění vzduchu, tím větší je výkon motoru,odezva škrtící klapky a točivý moment .Instalace filtrů nevede k porušování emisních norem. Je jednoduchá, vyžaduje min. technické znalosti a jen několik běžných nástrojů.

Obecné informace o sacím vybavení
Výkon motoru přímo souvisí s množstvím vzduchu, který se dostává do válců. Je tím větší, čím méně je proudění vzduchu bráněno. Vzduchové filtry původních výrobců mohou tomuto proudění značně bránit, takže zdokonalení filtrů vede k optimalizaci výkonu motoru. Toho můžeme docílit instalací vysokovýkonného sacího vybavení.Téměř v každém případě bude nutné odstranit vzduchovou komoru, což pravděpodobně zkrátí vzdálenost mezi přívodem vzduchu a motorem. Odstraněním těchto překážek se zlepší výkon motoru. Přínos je patrnější při nízké rychlosti, kdy je možno dosáhnout větší akcelerace. Čím je původní sací systém delší a čím víc se brání volnému přístupu vzduchu, tím je zlepšení viditelnější.

Univerzální kuželové filtry

-k dispozici je nejširší škála kuželových filtrů

-značná filtrační kapacita

-k dispozici je zakřivená a ofsetová verze

GCAF nabízejí pravděpodobně nejširší škálu kuželových filtrů a to co do velikosti a typu, které vyhovují většině motorových zařízení. Všechny kuželové filtry dosahují vysoké úrovně, která je pro GF samozřejmá .Jejich řasený design zvětšuje povrchovou plochu až o 10 - 20% a tak optimalizuje výkonnostní odezvu škrtící klapky, výkon motoru a jeho točivý moment. Všechny kuželové filtry mají značnou filtrační schopnost a zachycují a zadržují velké množství špíny, prachu a vlhkosti, aniž by bránily proudění vzduchu.Vyberte si s naší široké škály kuželovitých a válcovitých tvarů, Powerflow filtrů, odvzdušňovačů a Diadem filtrů. Nabízíme filtry zakřiveného a ofsetového tvaru. Silná pružná gumová příruba zajišťuje vzduchotěsnost a bezpečnost filtrů, tlumí vibrace a díky své pružnosti vyhovuje i rozměrům mezi jednotlivými velikostmi.

Upozornění:
U motorů přeplňovaných turbodmýchadem využijte veškerý prostor, který je v motorovém prostoru k dispozici. Čím větší bude filtr, tím delší budou intervaly mezi nutnou údržbou.

Jednoduché kuželové filtry
Jsou k dispozici ve dvou tvarech - kuželovitém a válcovitém, v široké škále velikostí a provedení, které splňují téměř veškeré požadavky. Všechny se dodávají s nezbytným upínacím zařízením.Jejich středová část je zdvojená, což zvětšuje povrch a umožňuje větší proudění vzduchu.

Odvzdušňovače
Řeší uzavření odkrytých odvzdušňovacích trubek a dodávají se v široké škále rozměrů.

DIADEM filtry
Jsou nejlepší ze škály vysokovýkonných filtrů. Příruby jsou vyrobeny z leštěného hliníku.K dispozici jsou ve třech velikostech a pokud si přejete, aby Váš vzduchový filtr skutečně vynikal nad průměr, pak je tento typ určen právě Vám.

 

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek