Stěrače BOSCH

Aktuální katalog stěračů Bosch ve formátu pdf je ke stažení zde:

logo


V katalogu si vyberte své auto a v shopu můžete stěrač vyhledat podle objednacího čísla (bez mezer), které zadáte do vyhledávače v horní části našeho webu. Pokud nenajdete požadovaný stěrač v shopu, kontaktujte nás prosím na shop@autodoplnky.cz.

katalogStěrače Bosch byly v testu ADAC přesvědčivé

V aktuálním testu stěračů autoklubu ADAC e.V. získal model Bosch Aerotwin nejlepší známku ve všech disciplínách. Jako jediný stěrač dostal celkovou známku 1,5. Model Bosch Twin Spoiler, druhý stěrač od firmy Bosch, který se účastnil testu, byl zvolen nejlepším stěračem s ramínkem a v celkovém hodnocení dosáhl třetí místo se známkou 2,3.

Deset stěračů testovaných v praxi
Vedle pěti bezkloubových stěračů, tzv. plochých lišt nebo aerostěračů, bylo testováno také pět stěračů třmeny ramínkem, které „podle analýzy trhu představují relevantní a zajímavé značky stěračů". Na modelu VW Golf IV byla testována montáž na vozidle a především také kvalita stírání jak za letních teplot + 20 °C, tak také zimních - 8 °C. Stěrače přitom musely prokazovat svoji kvalitu v novém stavu, po opotřebení a také po umělém slunečním ozáření.

Nejlepší ve všech disciplínách testu
Při všech zkouškách se stěrače Bosch Aerotwin dokázaly jasně prosadit vůči konkurenci, jak zjistil zkušební tým ADAC. Známku „velmi dobrý" dostaly stěrače Aerotwin nejen za vynikající výsledky stírání během velmi dlouhé životnosti, ale i za montáž na vozidlo a za upevnění ramínka stěrače.

Pružně použitelné
Stěrače Aerotwin lze díky univerzálnímu adaptéru „Multi-Clip" použít pro všechny aplikace na většinu osobních vozech. Bezproblémově možné je i použití u vozů s tradičními ramínky stěračů a klasickými ramínky s hákem.

Úspěšný stěrač s třmenem
I když nejlepší výsledky dosáhly moderní bezkloubové stěrače, získala firma Bosch výborné hodnocení i u stěračů s třmenem. Model Bosch Twin Spoiler, druhý stěrač od firmy Bosch, který se účastnil testu, byl zvolen nejen nejlepším stěračem se třmenem, ale dosáhl v celkovém hodnocení 3. místo.

 
Stěrače značky Bosch – pro optimální viditelnost

Autoservisy sítě Bosch Car Service nabízejí pouze výrobky té nejvyšší kvality. Proto se spoléháme na vynikající stěrače Bosch. Stěrače musejí koneckonců vyčistit čelní sklo více než 750 000krát, což odpovídá ploše zhruba 80 fotbalových hřišť. Bez ohledu na to, který model stěračů si vyberete, vždy si můžete být jisti jejich dokonalým stíracím výkonem, optimální viditelností a bezpečnější jízdou – a to i za těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínek.

home


Stěrače s plochou stírací lištou Aerotwin – pro maximální výkon

Stěrače s plochou stírací lištou Aerotwin Bosch nemají žádné obvyklé klouby a držáky. Místo toho mají na míru přizpůsobenou high-tech pružnou lištu, která se dokonale přizpůsobuje zakřivení předního skla a rozděluje přítlak rovnoměrně po celé délce stírací lišty. Díky inovativnímu univerzálnímu adaptéru jsou stěrače Bosch Aerotwin vhodné pro prakticky každý model vozidla.

aerotwin  Výhody jedním pohledem:

  - Vynikající stírací výkon díky technicky vyspělé pružné stírací liště

  - Rovnoměrný přítlak zajišťuje až do 30 % delší životnost

  - Snížená plocha snižuje hluk proudícího vzduchu při jízdě

  - Vynikající kvalita stírání i při vysokých rychlostech

  - Lepší pro zimní podmínky


Twin - Standardní stírací lišty s maximální výkonností - pro dlouhou životnost

Stírací lišty Twin od firmy Bosch se používají pro všechny aplikace, kde se vyskytují obzvláště náročné podmínky. Jejich robustní systém s kovovým držákem je extrémně odolný a díky zdvojené antikorozní ochraně vykazuje velmi dlouhou životnost. Díky univerzálnímu adaptéru Quick-Clip je snadno použijete u libovolného vozidla a jejich pokročilá technologie zajišťuje optimální čisticí funkci a maximální bezpečnost. Velmi měkké stírací lišty a velmi pevná pryž stěračů zajišťuje tichý chod a optimální viditelnost - bez ohledu na počasí.

twin  Výhody jedním pohledem:

  - Výjimečná odolnost díky robustnímu systému

  - Dvojitá ochrana proti korozi pro mimořádně dlouhou životnost

  - Kompozitní stírací lišty pro perfektní stírací akce

  - Univerzální adaptér na zacvaknutí pasuje na všechny typy vozidel

 

 


Stěrače Eco zlepšily výkon standardních stěračů – pro bezkonkurenční poměr ceny/výkonu

Stěrače Bosch Eco mají zvlášť dobrý poměr ceny/výkonu. Jejich robustní systém s kovovým držákem je extrémně odolný a pevný, přičemž stírací prvek s grafitem potaženým přírodním kaučukem zajišťuje důkladné stírání. Díky předmontovanému univerzálnímu adaptéru je lze rychle a snadno vyměnit našimi servisními odborníky - za stejně atraktivní cenu.

eco  Výhody jedním pohledem:

  - Odolné a robustní díky systému s pevným kovovým držákem

  - Grafitem potažené stírací lišty z přírodního kaučuku

  - Předmontovaný univerzální adaptér pro rychlou montáž

  - Vynikající poměr ceny/výkonu

 

 

Zadní stírací lišty - pro vynikající výhled dozadu

Různé typy zadních stěračů Bosch zajišťují optimální viditelnost a více bezpečí při couvání. Flexibilní zadní strana stírací lišty a odolná hrana stěrače zaručují vynikající tichý provoz a dlouhou životnost. Řada zadních stěračů Bosch je dostupná téměř pro všechny modely vozidel a obsahuje následující produkty: Stěrače s plochou stírací lištou Aerotwin, stěrače s konvenčním kovovým systémem, designové plastové stěrače a náhradní stírací lišty.

rear  Výhody jedním pohledem:

  - Dostupné téměř pro všechny typy vozidel

  - Atraktivní vzhled a maximální výkon

  - Systém konvenčního kovového držáku – obzvláště robustní

  - Výměna lišt stěračů

 Doporučujeme: Aplikace Bosch Wiper

Hledáte správné stěrače pro vaše auto nebo montážní pokyny pro určitý typ stěrače? Díky aplikaci Bosch Wiper máte jistotu, že ihned najdete přesně to, co potřebujete. Tady je uvedeno, jak je to snadné:

- Nainstalujte si aplikaci do vašeho smartphonu.
- Najděte správný stěrač.
- Zobrazte si montážní video nebo si přečtěte návod.
- Namontujte stěrače a můžete vyrazit!


Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek