ST suspensions


Kompletní ceník ST Suspensions 2015 si můžete stáhnout ZDE. Ceny jsou uvedeny v Eurech bez DPH, přepočítáváme aktuálním kurzem. V případě dotazů, nebo pokud chcete objednat nějakou položku, kterou nenajdete v shopu nás prosím kontaktujte na shop@autodplnky.cz

weitec

ST suspensions podvozky a pružiny

Historie firmy ST SUSPENSIONS (dřive WEITEC) se datuje od roku 2000, kdy se stala součástí koncernu KW Automotive GmbH sídlícím v německém městě Fichtenberg. Ve výrobním programu firmy KW působí značka ST suspensions jako dostupnější varianta pro začínající tunery. Přitom si zachovává vysoký standart kvality za velice přijatelné ceny. ST suspensions se používá v případech, kdy zákazník využívá upravený podvozek i pro běžné ježdění a nevyžaduje od jízdního projevu extrémní vlastnosti okruhových speciálů.

ST suspensions logo


SPORTOVNÍ PRUŽINY ST suspensions

Sportovní pružiny ST suspensions jsou vyráběny z vysoce kvalitní chromové oceli. Pružiny jsou vytáčeny za studena. Výroba se řídí standarty DIN ISO 9001. Pružina je opatřena epoxidovou vrstvou, která zajistí její dlouhou životnost.

Hlavní výhody pružin ST suspensions: ST suspensions pruziny

•Pružiny ST suspensions jsou nabízeny se snížením od 20mm do 45mm. Při tomto snížení je možné použít standardní tlumiče nebo sportovní tlumiče ST suspensions GT
•Je možné objednat sadu s rozdílným snížením přední a zadní nápravy. Pokud zvolíte například variantu přední snížení o 20mm, zadní snížení o 40mm, dosáhnete klínovitého tvaru vozu.
•Většina pružin má homologaci TÜV a ABE
•Jednoduchá montáž; pružiny se vymění za standardní. Tlumiče mohou zůstat originální.


ST suspensions tlumice ST suspensions twin tube

SPORTOVNÍ TLUMIČE ST suspensions

Tlumiče ST suspensions GT jsou sportovní, dvouplášťové tlumiče – TWIN TUBE. Píst pracuje ve vnitřní trubici, přičemž vnější trubice se používá jako vyrovnávací prostor, kde se při kompresi hromadí stlačený olej. Tlumiče ST suspensions jsou speciálně navrženy pro tvrdší sportovní pružiny.

Kompresní fáze:
Při propružení auta se píst pohybuje směrem dolů. Olej je vytlačován pístnicí do vnější trubice. Speciální ventily ve spodní části těla tlumiče propouští olej do vnější trubice. Odpor, který tento ventil klade, zapříčiňuje speciální vlastnosti tlumičů ST suspensions.

Dekompresní fáze:
Ve chvíli, kdy se tlumič vrací do původní polohy se otevře vratný ventil a olej se dostává z vnějšího pláště do prostoru pod pístem.PODVOZKOVÉ SADY ULTRA GT

ST suspensions ultra gtST suspensions ULTRA GT je optimální řešení pro změnu jízdních vlastností standardního vozu. Nejenom, že se dosáhne snížení vozu, ale zároveň se znatelně zlepší jízdní vlastnosti. Kompletní sportovní podvozek ULTRA GT zásadně změní měkké nastavení vozu z výroby a přitom zachová obstojný jízdní komfort na nekvalitních silnicích. Vzájemná kompatibilita sportovních pružin ST suspensions a sportovních tlumičů ST suspensions zaručuje bezchybné chování vozu při náročných podmínkách sportovní jízdy, kdy zaručuje větší bezpečnost a zábavu za volantem.VÝŠKOVĚ A TUHOSTNĚ NASTAVITELNÉ PODVOZKY HICON

                 HICON GT                                       HICON GTN                                      HICON TX
ST suspensions hicon gt ST suspensions hicon gtn ST suspensions hicon tx

ST suspensions HICON GT je výškově stavitelný podvozek s pevně danou charakteristikou pružení a tlumení. Tento podvozek je vstupní branou do nekompromisních vlastností sportovního odpružení vozu.
HICON GT nabízí individuální rozsah snížení jak přední, tak zadní nápravy. Tělo tlumící jednotky je opatřeno speciální pozinkovanou vrstvou proti opotřebení a prorezavění. Podvozek je osazen duralovými matkami, prachovkami a elastickými dorazy.

ST suspensions HICON TX plus je nejvyšší řada závitových podvozků firmy ST suspensions. Tato sada umožňuje individuální nastavení snížení vozu. Podvozek ST suspensions HICON TX nabízí i možnost nastavení tuhosti tlumičů a to vše přímo na voze, bez nutnosti demontáže z vozu. Je určen pro sportovně založené řidiče, kteří si chtějí upravovat nastavení podvozku podle aktuální potřeby. Nastavení se provádí pomocí speciálního klíče, který je součástí balení. Speciální ventily v tlumičích dosahují maximální možné výkonnosti celého tlumiče. Závitová noha tlumiče je pozinkovaná a opatřená speciálním nátěrem, který zajišťuje dlouhou životnost celého systému.

ST suspensions HICON GTN je výškově stavitelný podvozek, kde se výška zadní nápravy nastavuje pomocí speciálních drážek. Tyto drážky umožňují posun misky pružiny po 1 cm. Podvozek HICON GTN není tuhostně nastavitelný. Řada HICON GTN oproti řadě HICON TX nezahrnuje tak širokou nabídku pro všechny vozy. Momentálně zastavena distribuce od ST suspensions.DISTANČNÍ PODLOŽKY PRO ZVÝŠENÍ NÁPRAV

ST suspensions distancni podlozkyPodložky pod pružiny se montují na originální pružiny. Použitím těchto podložek zvýšíte světlou výšku vozu. Podložky se používají při větším zatížení náprav, například při převozu těžkého nákladu v zavazadlovém prostoru nebo při tažení přípojného vozíku. Podložky můžete použít i při jízdě v horším terénu, kde zajistí větší prostupnost. Sada podložek ST suspensions se skládá ze dvou kusů na jednu nápravu.

 

ST suspensions 01

ST suspensions 03

ST suspensions 02

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek