Střešní nosiče Neumann

Střešní nosiče s duralovým profilem - novinka!

 Světové trendy ve výrobě střešních nosičů jasně ukazují směry, kterými se bude v příštích letech ubírat jejich konstrukce. Použití plastů a lehkých kovů je v automobilové výrobě nepřehlédnutelné, a proto i naše firma přichází s touto novinkou. Duralový profil jsme prvotně použili při výrobě nosičů pro vozidla Škoda Octavia a Fabia, ale připravujeme jejich aplikaci i u nosičů pro ostatní vozidla. Změna profilu nás natolik motivovala, že jsme k nosiči pro vozidla Škoda Octavia a Fabia vyvinuli nový upínací mechanizmus, mezi jehož hlavní přednosti patří velmi snadná montáž a možnost standardního vybavení zamykacím krytem.Základní nosiče Neumann jsou vyráběny s ohledem na potřeby řidičů na tuzemském trhu. Právě z tohoto důvodu jsme věrni čtvercovému profilu nosiče, který zajišťuje dokonalou pevnost a čelí mnohdy neúměrnému namáhání. Různé systémy upevnění k vozidlu jsou příkladem odpovědného přístupu naší firmy k bezpečnosti při přepravě zboží.

Všechny základní nosiče, které vyrábíme zvládnou náklad až 75kg (v páru) a jejich životnost je velmi dlouhá. V současné době pracujeme na zavedení výroby nosičů, jejichž příčný profil bude zinkován a ochráněn tak proti korozivním vlivům, čímž se životnost nosičů ještě prodlouží. Hliníkové střešní nosiče, pod označením NAA, jsou nyní nově schváleny Ministerstvem dopravy na zatížení 75 kg. Obdrželi jsme nové osvědčení 8SD na tyto nosiče pro zatížení 75 kg.

Všechny části nosičů, které se opírají o střechu vozidla jsou vyrobeny z odolné, elastické a speciálně tvarované pryže. Části, které se spojují s vozidlem, jsou ošetřeny plastovým povrchem o tl. min. 0,5 mm. Použitím výše uvedených materiálů a technologií zajišťujeme maximálně šetrný přístup k vozidlu. Většinu nosičů je možné instalovat na střechu vozidel bez použití nářadí.Výrobky byly podrobeny testům klimatické odolnosti, bariérovým zkouškám, zkouškám nosnosti a byl měřen jejich aerodynamický odpor. Výrobky ve všech směrech bez výjimky uspěly ve zkouškách a splnily požadavky na bezpečnost podle norem a zákonů, jejichž platnost je uznávána většinou států Evropské unie. Výrobkům byl udělen atest Ministerstva dopravy a spojů ČR č. 1074.Výrobce zajišťuje pozáruční servis a prodej náhradních dílů pro všechny výrobky z vlastní produkce.

U střešních nosičů, příčníků, podélných nosičů a příslušenství poskytujeme záruku 1 rok.

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek