OSRAM

 

Aplikace Osram na osazení žárovek pro jednotlivá auta. Pokud nevíte jaké typy žárovek jsou ve Vašem autě. Pomůže Vám tato aplikace od Osramu. Objednací kódy v aplikaci Osram a v našem shopu jsou stejné, takže si stačí opsat objednací kód z aplikace a napsat jej do našeho vyhledávání (v hlavičce webu) a shop Vám nabídne potřebné žárovky. Dále můžete použít průvodce Osram, který Vám osvětlí výhody jednotlivých řad (typů) žárovek.

 

osram


Žárovky Osram


Většinu své výroby autožárovek směřuje firma Osram pro skupinu  nejnáročnějších a nejkritičtějších zákazníků na světě. Jde o největší mezinárodní firmy automobilového průmyslu. Kvalitu výrobků firmy Osram dokazuje i to, že dokáže vybavovat polovinu všech celosvětově vyrobených osobních automobilů světelnými zdroji. To vypovídá o kvalitě těchto výrobků více, než všechna slova. OSRAM  je v celosvětovém měřítku na vedoucí pozici v oblasti světelných zdrojů pro automobily.  

OSRAM  vyrábí také žárovky pro trh s náhradními díly a to ve stejné kvalitě, podle stejných norem a podle stejné specifikace, jaké jsou dodávány do nových vozů. Všechny žárovky Osram jsou homologované pro provoz na pozemních komunikacích v ČR i celé EU.

osram logo

OSRAM PRO AUTOMOBILY:


SILVER STAR:

Stále pokračuje trend bezpečnějších automobilů, obzvlášť když jde o osvětlení. Aby mohla plnit stále stoupající nároky řidičů, vyvinula firma OSRAM autožárovky SILVERSTAR.
Díky speciální technologii osvítí OSRAM SILVERSTAR silnici v nejdůležitějším prostoru 50 až 75 metrů před autem až o 50% jasněji než standardní halogenové žárovky. Světelný kužel je až o 20 metrů delší. Díky tomu jsou lépe vidět nejen překážky a nebezpečí, ale i značky a označení.

Kromě výrazného zvýšení výkonu je předností i design, protože žárovky OSRAM H4 a H7 SILVERSTAR jsou opatřeny stříbrným vrchlíkem, a tím opticky splynou s pozadím reflektoru. Proto jsou žárovky OSRAM SILVERSTAR vhodné speciálně pro moderní světlomety s čirou optikou. Ideální autožárovka pro řidiče, kterým nezáleží jen na vyšší bezpečnosti, ale i na vyšší estetice.


NIGHT BREAKER UNLIMITED:

Ideální žárovka pro řidiče, kteří chtějí více světla a jezdit bezpečněji. osram night breaker plus
Díky nově vyvinuté vysoce výkonné spirále a modrému zabarvení baňky nabízejí žárovky OSRAM NIGHT BREAKER až o 110% více světla na silnici a až o 20 % bělejší světlo oproti standardním halogenovým žárovkám. Prodloužený kužel světla umožňuje mnohem dříve rozpoznat nebezpečí nebo překážky, to znamená více času na reakci, která může zachránit život!
Bělejší světlo žárovek NIGHT BREAKER zvyšuje komfort za jízdy a snižuje nebezpečí únavy. Čistě zaostřený světelný paprsek směruje světlo přesně tam, kam je třeba. Typický stříbrný vrchlík (H4, H7, H11) a modré ovrstvení prstence přispívají k exkluzivnímu vzhledu žárovek v parabole. Žárovky řady NIGHT BREAKER mohou bez problémů snadno nahradit odpovídající halogenové žárovky a jsou v Evropě povoleny bez omezení pro veřejnou silniční dopravu.


COOL BLUE INTENSE: osram cool blue intense

Žárovka OSRAM COOL BLUE vytváří nápadné namodralé světlo. Nabízí více bezpečí a uvolněnou atmosféru za jízdy.Výrobky série COOL BLUE je možné bez problémů nainstalovat do jakéhokoliv vozidla. V rámci Evropy jsou bez omezení povoleny. Zřídka se stává, že módní trend tak pozitivně působí na bezpečnost silničního provozu. COOL BLUE nabízí moderní, světle modrobílé světlo (až k 4000 K, podobné xenonovým výbojkám). Až o 20% více světla ve srovnání se standardními žárovkami. Má optimalizovaný design se stříbrným vrchlíkem (H7/H4), ideální pro použití v čirých světlometech. Splňuje přísné požadavky na kvalitu německých výrobců automobilů.


ULTRA LIFE: Svítí a svítí a svítí…

Jedete po dálnici uprostřed noci a najednou vám jeden reflektor zhasne, to je problém! Pokud nechcete vyloženě riskovat nehodu, musíte žárovku reflektoru co nejrychleji vyměnit. Autožárovky používané v reflektorech aut mají vzhledem k jejich náročnému provozu větší náchylnost k poruchám.
Autožárovky ULTRA LIFE s až trojnásobnou životností oproti standardním autožárovkám jsou vynikajícím řešením. Také majitelé aut, u kterých nejsou žárovky snadno přístupné si mohou díky ULTRA LIFE ušetřit nesnáze a výdaje spojené s jejich výměnou. Autožárovky ULTRA LIFE jsou maximálně na výši i po stránce vzhledu. Jejich stříbrné vrchlíky se skvěle hodí do všech typů reflektorů.


XENONOVÉ VÝBOJKY XENARC:

osram xenarcInovace díky inteligentní technologii.
Ve výbojkách XENARC není na rozdíl od halogenových žárovek žhavicí spirála a místo ní svítí světelný oblouk mezi dvěma elektrodami, ke kterému dochází řízeným výbojem plynu v malém křemenném hořáku. Hořák sám je plněn xenonem, solemi plynů a dalšími příměsemi.

Výbojky XENARC nabízí o 100 % více světla než halogenové žárovky a o 300 % vyšší měrný výkon světelného zdroje. Teplota světla je 4100° K, blížící se více dennímu světlu, oproti konvenční halogenové žárovce (3200° K).  To přináší větší bezpečnost, protože řidič zůstává soustředěnější, snižují se známky únavy a může tak dříve reagovat na překážky, nebezpečí nebo dopravní značení. Rozptýlené světlo je u moderních světelných systémů XENARC sníženo na minimum, neoslňuje tedy protijedoucí vozidla. Díky extrémně vysoké životnosti výbojek XENARC je výměna v době životnosti automobilu nutná jen ve zcela výjimečných případech. Výbojky XENARC vydrží svítit průměrně 3 000 hodin.
OSRAM je se svým systémem výbojek pro světlomety D3 HID první na světě, kdo nabízí systémy výbojky a předřadníku HID zcela bez obsahu rtuti. V nových systémech XENARC je rtuť nahrazena jodidem zinečnatým a tak odpadá nutnost speciální recyklace. Výbojky XENARC D3 a D4 vydávají více světla než rtuťové výbojky typu D1 a D2.


XENONOVÉ VÝBOJKY XENARC COOL BLUE:

OSRAM XENARC D2S D2R a COOL BLUE nabízí vyšší teplotu barev (5000 K). Jsou schváleny pro ECE / SAE. Vyznačují se modro-bílým světelným efektem, který je vysoce kontrastní a tím perfektně osvětluje silnici, přitom je stylový a moderní.


XENONOVÉ VÝBOJKY XENARC SILVER STAR:

OSRAM Xenarc Silverstar je v současnosti nejjasnější xenonová výbojka pro čelní světlomety automobilů. Oproti běžným xenonovým výbojkám vytvoří (generuje) až o 20 metrů delší světelný paprsek a současně přenese na vozovku až o 30 procent více světla.


OSRAM DIADEM:
osram diadem
Nelíbí se Vám efekt „volského oka“ u vašich směrových světel? Zvolte diskrétní směrová světla, která ještě opticky vylepší vzhled vašeho auta. Směrová světla DIADEM svítí oranžově jen když jsou zapnutá, po zbylou dobu splývají s pozadím.

Optická harmonie čirých světlometů získává novou dimenzi díky tomu, že žárovky barevně splynou s vnitřkem světlometů. OSRAM nabízí nové žárovky pro směrová světla DIADEM. Tyto žárovky jsou další možností barevného sladění žárovek a světlometů. Žárovky pro směrová světla  DIADEM mají ve zhasnutém stavu opalizující povrch, který se minimálně odlišuje od pozadí světlometu. Standardní oranžovou žárovkou se dosáhne nežádoucího efektu „volského oka“. Žárovka Osram Diadem teprve za provozu vydává typické oranžové signální světlo v obvyklé intenzitě. Žárovky pro směrová světla  DIADEM, odolné proti poškrábání a neobsahující kadmium, jsou proto ideální pro všechny směrové ukazatele (vpředu i vzadu) a jsou alternativou pro řidiče s vysokými estetickými nároky na optiku svého auta.
Nové žárovky DIADEM lze snadno zaměnit za běžné oranžové žárovky do směrových světel a jsou povoleny v celé Evropě. A neměli bychom zapomínat na jejich další výhodu, žárovky DIADEM mají dvounásobnou životnost než lakované žárovky v obvyklém provedení

Hlavní výhody žárovek OSRAM DIADEM:
- svítí oranžově jen když blikají, zhasnuté jsou decentně bílé
- ideální do všech moderních světlometů s čirou optikou
- také pro optické doladění starších vozů
- pro všechny směrové ukazatele vpředu i vzadu
- dvojnásobná životnost ve srovnání se standardními
- jsou povoleny v celé Evropě


OSRAM PRO MOTOCYKLY:


NIGHT RACER PLUS: Více světla, více stylu, více bezpečí osram nigt racer

Maximální odolnost proti vibracím spolu s velkou intenzitou světla zaručuje, že žárovky OSRAM NIGHT RACER PLUS v motocyklové lampě vydrží i ty nejnáročnější podmínky.  NIGHT RACER PLUS je schopen čelit nejnáročnějším podmínkám i v off-road prostředí. Navíc, tyto vysoce výkonné žárovky pro motocykly poskytují až o 90% více světla na silnici a až o 35m delší světelný paprsek (ve srovnání se standardními žárovkami). S žárovkami NIGHT RACER PLUS  lze překážky dříve identifikovat a to i při jízdě ve vysokých rychlostech. Motorkáři tak mají více času na reakci.
Žárovky NIGHT RACER PLUS jsou k dispozici jako H4 a H7 a jsou schváleny pro použití na veřejných komunikacích v celé Evropě.


X-RACER: Vzhled xenonu a bezpečnost

X-RACER žárovky dělají skvělý dojem, přitom kombinují design a funkci. Teplota 4000 Kelvinů a modrá barva celé žárovky produkují modro-bílé světlo podobné dennímu světlu. Takže mají impozantní xenonový vzhled. Kromě jejich neobvyklého vzhledu nabízí X-RACER také větší bezpečnost na silnici. Až o 20% více jasu ve srovnání se standardními žárovkami (subjektivní vnímání), a proto jsou příjemnější pro jezdce.
Navíc, jejich různé barevné světlo je obzvláště patrné. To znamená, že ostatní motoristé mohou identifikovat motorkáře rychleji, čímž se snižuje riziko nehod.

X-RACER jsou k dispozici jako H4 a H7 a jsou schváleny pro použití na veřejných komunikacích v celé Evropě.

 

 

osram 01


osram 01


osram 01

osram 01


osram 01 

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek