Textilní, gumové a ALU koberce

Výběr auta


 

gumove koberce


GUMOVÉ KOBERCE

Gumové koberce se vyrábí z velice kvalitních materiálů bez podílu PVC, odolných proti opotřebení. Koberce jsou velice snadno udržovatelné. Koberce jsou vybaveny protiskluzovou úpravou ve spodní části, zabraňující jejich pohybu po podlaze vozu. Po celém obvodu koberců se nachází lem, který brání únikům vody a nečistot do interiéru vozu.Vybrané koberce vždy padnou přesně do určeného typu automobilu. Výjimkou jsou koberce universální, které je třeba doupravit. Tato úprava však není nikterak složitá.V naší nabídce naleznete koberce od firem:

Gumárny Zubří: Jedná se o největšího výrobce gumových koberců u nás s dlouholetou tradicí sahající do roku 1935. Tento výrobce nabízí široký sortiment koberců do osobních i užitkových automobilů. Jedná se o koberce, které jsou díky tloušťce materiálu velice pevné. Dlouhodobými zkouškami ověřené provedení vyvýšeného obvodového okraje a mřížkový dezén na ploše autokoberce dokonale zabraňuje pronikání vody a nečistot do interiéru automobilu a tím usnadňuje jeho údržbu. Zvětšená tloušťka nášlapné plochy u řidiče prodlužuje životnost nejvíce namáhané části autokoberce. Speciálně pro vozy Škoda je možné zakoupit také koberce do kufru vozu či koberce určené na překrytí středového tunelu. Gumárny Zubří také nabízí velkou škálu univerzálních autokoberců  řady Vario 1, Vario 2 a Global, které bezpečně nahradí koberce na konkrétní vozy. Úprava pro konkrétní typ vozu není nikterak složitá, protože koberce jsou vybaveny speciálními drážkami pro úpravu různých tvarů podlah.

Rigum: Tyto koberce se vyrábí z kvalitní pryže. V současné době má firma RIGUM v nabídce na dvěstě druhů autokoberců na nové i starší typy automobilů a její sortiment se neustále rozšiřuje. Také materiál, použitý při výrobě, zaručuje spojení pevnosti a trvanlivosti a zároveň dokonalé usazení na podlaze vašeho vozu. Koberce Rigum mají černou barvu.

Autostyle: Díky speciální technologii využité při výrobě bylo dosaženo toho, že tyto koberce, narozdíl od koberců dodávaných ostatními výrobci, mají unikátní vůni. Pokud tedy nemáte rádi typickou vůni gumy, která naplní Váš vůz po umístění koberců do interiéru, je tato značka výbornou volbou právě pro Vás.

Petex: Originální přesné gumové koberce původem z české republiky. Vysoká kvalita gumové směsi SBR / PE 60 Sha. Dlouhá životnost. Tyto kvalitní gumové koberce jsou vyrobeny na míru pro každý typ vozu. Spolehlivě ochrání podlahu Vašeho auta před znečištěním. Dodací lhůta na koberce Petex je cca 14dní.


TEXTILNÍ KOBERCE

Textilní koberce jsou vhodnější pro sušší roční období. Vyznačují se nenáročnou údržbou – většinou stačí pouze vysát nebo vyklepat nečistoty. Koberce jsou vyrobeny přesně na konkrétní typ vozu. Standardně dodáváme textilní koberce v černé barvě s černým olemováním. Na speciální objednávku můžeme zajistit koberce s různými barvami obšití. Tato možnost dodá interiéru Vašeho vozu punc individuality.

gumarny zubri 1935
Gumárny Zubří v roce založení 1935

gumarny zubri 2000
Gumárny Zubří současnost

gumove koberce 1
Gumárny Zubří produkce


Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek