Loketní opěrky přesné

 

loketni operka 

Loketní opěrky

Opěrky pro konkrétní vozy. Loketní opěrka je ideálním prostředkem pro zvýšení komfortu při jízdě ve Vašem voze. Neméně důležitá vlastnost je jejich praktičnost, protože každá opěrka má ve svém těle velký úložný prostor. Do jeho útrob je možné uložit brýle, klíče, doklady atd. Opěrky jsou vyrobeny přesně na konkrétní středový tunel vozu. Montáž se provádí přišroubováním pomocí samořezných šroubů ke středovému tunelu, popřípadě k podlaze vozu. Montáž je jednoduchá a zvládne ji i laik. Tělo loketní opěrky je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného plastu. Vrchní část je potažena příjemnou měkkou koženkou, která se velice snadno udržuje. Vnitřní úložný prostor je potažen černým mikroplyšem.

Univerzální loketní opěrky. V naší nabídce naleznete i loketní opěrky univerzální. Tyto opěrky nabízí rozmanitější tvary a materiály. Objednat je možné opěrky s chromovou úpravou, s imitací karbonu nebo koženkou. Tyto loketní opěrky se dají přizpůsobit prakticky do každého vozu.

Loketní opěrky Milotec. Jedná se o speciální přesné opěrky pro vozy Škoda. Novější  modely těchto opěrek jsou charakteristické možností vysunutí směrem dopředu a celkově luxusním vzhledem. Také montáž je velice snadná, obvykle se použivají originál šrouby ve voze.


loketni operka 1

loketni operka 2 

 


 

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek