Filtry K&N

 

1 logo

Filtr K&N

Sportovní vzduchový filtr
K&N je americká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou zlepšováním sportovních vzduchových filtrů již od roku 1969. Jedná se o společnost s celosvětovou působností, která vyrábí více než 2400 různých aplikací sportovních vzduchových filtrů, určených pro osobní automobily, motocykly a čtyřkolky.

Filtry K&N výhody

- Vysoký průtok vzduchu a vynikající filtrace
- Zvyšují výkon a zrychlení vašeho vozu
- Lze je vyčistit a znovu použít
- Filtr vydrží až 80,000 km než je potřeba jej vyčistit
- Funguje s originální elektronikou výrobce vozidla
- Šetrný k životnímu prostředí
- Konstruován tak, aby vydržel po celou dobu životnosti vašeho auta

a

Modely sportovních filtrů K&N

K&N filtr do originál airboxu

1 vlozkaK&N vzduchové filtry jsou navrženy tak, aby dosahovaly vysoké, prakticky neomezené, propustnosti vzduchu a zároveň si zachovávaly filtrační schopnosti na úrovni, která zaručuje dlouhou životnost motoru. Filtry do originál airboxu K&N obvykle zvyšují výkon o 1-4 koňské síly. Tyto vysoce propustné bavlněné filtry je možné prát a vícenásobně použít a jsou navrženy tak, aby vydržely po celou dobu životnosti motoru. K&N vzduchové filtry se skládají ze čtyř až šesti vrstev speciální bavlny, která je zakomponována mezi dvě hliníkové síťky. Tento materiál je následně skládán a napuštěn olejem, aby se zvýšily jeho filtrační schopnosti. Výsledkem je vzduchový filtr, který propouští výrazně více vzduchu do motoru, je pratelný, lze jej vícenásobně použít a chrání motor po celou dobu životnosti vašeho vozidla.


K&N 57i kit přímého sání

1 57iSystém přímého sání vzduchu K&N 57i je navržen, aby zvýšil výkon motoru a akceleraci cestou výměny továrního sání za vysoce propustné sání K&N. Tato sada se jednoduše montuje přímo na originální sací box nebo motor. Součástí balení jsou všechny potřebné součástky pro montáž do Vašeho vozu.
K&N 57S sportovní airbox

1 57sSací boxy K&N 57S kompletně nahrazuje tovární airbox. Jedná se o aerodynamický box obsahující čistitelný a znovupoužitelný vysoce propustný vzduchový filtr. Jedinečný design snižuje odpor vzduchu a zvyšuje výkon motoru. Box je opatřen odnímatelným víkem, pro přístup k filtru. Speciálně navržená vnitřní architektura zajišťuje vysokou rychlost a ideální směr proudícího vzduchu pro zvýšení výkonu. Sací boxy K&N 57S jsou vyrobeny tak, aby sloužily po celou dobu životnosti vašeho vozidla. Sada obsahuje vše potřebné pro montáž do Vašeho vozu.

 

K&N AirCharger kit

1 airchargerŘada airboxů AirCharger typ 63 je velmi podobná řadě 57S. Tento airbox je vždy vyvíjen pro konkrétní potřeby jednotlivých vozidel a představují výrazné zlepšení proti sériovému sacímu systému. Řada AirCharger používá pouze nekovové tvarované sací trubky, které mohou snížit teplotu nasávaného vzduchu. Častou slabinou továrních airboxů je dlouhá cesta přívodu vzduchu do motoru. K & N airboxy prakticky eliminují omezení cesty vzduchu, neboť jsou aerodynamicky navrženy tak, aby přivedli obrovské množství vzduchu přímo do motoru, což se samozřejmě promítne na výkonu. Sada obsahuje vše potřebné pro montáž do Vašeho vozu.


K&N Apollo kit

1 apolloSystém sání studeného vzduchu K&N Apollo používá ochranný obal, ve kterém je uložen vzduchový filtr K&N, který je možné čistit a vícenásobně použít. Ochranný obal sání Apollo pomáhá snižovat nárůst teploty v motorovém prostoru a směřuje chladnější vzduch přímo do motoru. Systém sání K&N Apollo je určen pro nahrazení originální továrního airboxu s nižší propustností vzduchu.  Tím zaručuje větší přísun vzduchu do motoru a zvyšuje jeho výkon. Montáž sání Apollo zabere méně než 90 minut. Sada obsahuje vše potřebné pro montáž do Vašeho vozu.

 

K&N Generation 2 kit

1 gen2Systém přímého sání vzduchu K&N 57 Gen II je navržen, aby zvýšil výkon motoru a akceleraci cestou výměny továrního sání za vysoce propustné sání K&N. Tato sada se jednoduše montuje přímo na originální sací box nebo motor. Řada K&N 57 Gen II používá pouze nekovové tvarované sací trubky, které mohou snížit teplotu nasávaného vzduchu. Častou slabinou továrních airboxů je dlouhá cesta přívodu vzduchu do motoru. K&N přímé sání 57 Gen II prakticky eliminují omezení cesty vzduchu, neboť jsou aerodynamicky navrženy tak, aby přivedli obrovské množství vzduchu přímo do motoru, což se promítne na výkonu. Součástí balení jsou všechny potřebné součástky pro montáž do Vašeho vozu.

 

K&N Intake kit

1 intakeŘada K&N 77 pro vozy 4x4 a SUV jsou opravdu ručně dělaná řemeslná umělecká díla. Přicházejí s velkým High-Flow filtrem kuželovitého tvaru, který je navržený poskytovat maximální plochu povrchu pro sání vzduchu. To umožňuje průtok vzduchu s nižším omezením, než u standardních K&N filtrů, které jsou omezeny velikostí originál airboxu. Součástí balení jsou všechny potřebné součástky pro montáž do Vašeho vozu.

 

K&N karburátor filtr

1 karburatorK & N vzduchové karburátorové filtry jsou navrženy pro maximální výkon vašich karburátorů, při udržení všech nečistot na povrchu, kam patří. Vhodné i pro závodní vozy a výkonnostní karburátory. Všechny modely mají vlastní chromový kryt a vložku, která je snadno pratelná.
K&N airbox

1 airboxK & N airboxy jsou navrženy tak, aby zajistili maximální zvýšení výkonu a akcelerace a zároveň poskytovali vynikající filtraci. Tento airbox se montuje jako náhrada za stávající originál sání. Je dodáván včetně filtru.

 


K&N olejový filtr

1 olejOlejové filtry K&N mají mnoho vlastností, které převyšují běžné nároky většiny vozidel. Firma K&N Používá silnější materiál pláště, čímž zvyšuje odolnost filtru vůči proražení. Robustní konstrukce odolává větším tlakům oleje (v závodním prostředí), aniž by došlo k jeho protržení. Otvor vyvrtaný v matici slouží k upevnění bezpečnostního drátu, který je vyžadován u některých typů závodů. Drát zamezuje vypadnutí roztrženého filtru na závodní dráhu, kde by mohl představovat nebezpečí pro ostatní vozy.

 

K&N Typhoon kit

1 typhoonSystém sání Typhoon Air je to nejlepší od K & N je navržen pro výkon i zlepšení designu motorového prostoru. Ohýbané hliníkové trubky, indukčním systémem navrženy pro maximální nárůst výkonu. Každá sada je testována a vyladěna na dynamometru pro interesantní výkon a kroutící moment. Sady jsou osazeny velkým High-Flow filtrem kuželovitého tvaru, který je navržený poskytovat maximální plochu povrchu pro sání vzduchu. To umožňuje průtok vzduchu s nižším omezením, než u standardních K&N filtrů, které jsou omezeny velikostí originál airboxu. Součástí balení jsou všechny potřebné součástky pro montáž do Vašeho vozu.


Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek