Rezaw Plast

 

vana do kufru 

Vany do kufru a vaničky do interiéru


Vana do kufru je ideálním výrobkem pro zachycení nečistot v nákladovém prostoru Vašeho vozu. Plastové vany do kufru můžete objednat v provedení s protiskluzovou vrstvou a bez protiskluzové vrstvy. Vysoce odolný polyethylen zajišťuje vysokou pružnost van, která při ohýbání zabezpečí, že se vana roztáhne opět do původního tvaru. Vany se vyrábí také v luxusním gumovém provedení. Vana je vždy vyrobena pro konkrétní typ vozu a pasuje tedy  přesně do celého nákladového prostoru. Výroba těchto van se řídí certifikátem jakosti výroby ISO 9002.


Typy van do kufru a interieru:

Plastové vany bez protiskluzové vrstvy.  Jedná se o nejlevnější variantu van do kufru. Tento druh je nejméně náročný na údržbu. Po zašpinění lze vanu jednoduše opláchnout vodou nebo vysokotlakým čističem. Po umytí lze ihned použít. Nevýhodou je absence protiskluzové vrstvy, tudíž je pravděpodobný posun nákladu v zavazadlovém prostoru.


Plastové vany s protiskluzovou vrstvou. Tato vana má na sobě přilepenou protiskluzovou vrstvu, která zabraňuje pohybu nákladu v zavazadlovém prostoru. I tato vana se jednoduše ošetřuje, pouze nedoporučujeme omývat vysokotlakým čističem a agresivním saponátem. Po umytí je třeba vanu nechat oschnout, z důvodu nasáknutí protiskluzové vrstvy vodou.


Gumové vany s protiskluzovou vrstvou.
Nejelegantnějším provedením jsou gumové vany. Tento druh nabízí luxusní vzhled spolu s vysokou funkčností. U vybraných modelů aut je možné objednat mimo černého i šedé nebo béžové provedení. Jelikož se jedná o velmi kvalitní syntetický kaučuk, je zaručena vysoká odolnost. Protiskluzová vrstva je vylisována přímo na těle vany a je po celé její ploše. Gumové vany je možné čistit vysokotlakým čističem.


Gumové vaničky do interiéru. Vaničky do interiéru jsou oproti gumovým kobercům opatřeny zvýšeným okrajem cca 2-3cm pro ještě efektivnější zadržení nečistot. Vaničky jsou vždy vyrobeny přesně pro konkrétní typ vozu a není tak potřeba provádět další úpravy při jejich instalaci do interiéru. Gumové vaničky Rezaw jsou praktickým doplňkem každého vozu, nečistoty se snadno odstraní bez rizika vysypání ve voze.


Hlavní výhody:

Ochrana. Výhodou van je zvýšený okraj 4-5cm, chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním nečistot, prachu a vylitím tekutin, sněhu apod. do zavazadlového prostoru. Vana má odolnost vůči prosáknutí olejů, benzínu a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.

Protiskluzová vrstva. Účinně brání posunu převáženého materiálu v kufru. Protiskluzová vrstva je precizně přilepena k tělu vany.

Údržba. Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné provádět i mimo vozidlo snadnou manipulací.

 

O výrobci Rezaw:
logoSpolečnost Rezaw-plast byla založena v roce 1982. Zakladatelem a majitelem je Ryszard Zawół. Firma má dlouholetou praxi a zkušenosti v oblasti zpracování plastů. Rezaw Plast se skládá ze dvou moderních výrobních zařízení. Zabírá celkovou plochu více než 15 tis. m².  Nachází se v obci  Karczew nedaleko Varšavy. Společnost zaměstnává přes 100 lidí. Moderní stroje, nejnovější technologie, vysoce kvalifikovaný personál a moderní styl řízení dovedl společnost k získání certifikátu ISO 9001. Tento certifikát vlastní Rezaw od roku 2001 a je zárukou vysoké kvality, která dává příležitost soutěžit s významnými společnostmi v Evropě.
Rezaw Plast se specializuje na výrobu plastových výrobků pro osobní a nákladní automobily. Oddělení kontroly a jejich vlastní laboratoř po celou dobu dohlíží na výrobní proces a posuzují technické parametry použité v plastech a finálních produktech.

Hlavními produkty jsou:
rohože do interiéru automobilů
vany do kufru
kryty pod motoru

Výrobky společnosti Rezaw se dodávají obchodníkům jako je Toyota, Fiat, Citroen, Nissan, Seat, Mercedes, Suzuki, Škoda, stejně jako do velkoobchodní sítě: Pol-Car, Stachura, Deko, Intercars a mnoha dalším zákazníkům.
Rezaw Plast exportuje své výrobky do mnoha zemí jako jsou Německo, Anglie, Rakousko, Dánsko, Maďarsko, Česká republika, Rusko, Ukrajina, Rumunsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Bělorusko, Kazachstán a Moldavsko.

 

certifikat

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek