Poklice na kola

 

poklice na kola

 

Poklice na kola

Poklice na kola si své místo na kolech automobilů nacházejí především v zimním období po přezutí na plechová kola. (Samozřejmě je možné je používat na plechových kolech celoročně). Jejich hlavním úkolem je chránit disky před špínou a poškozením, přičemž často hrají i stylingovou funkci. Dobře zvolené poklice totiž dokážou na autě udělat velmi mnoho a často změní vzhled automobilu k nepoznání, ne nadarmo se říká kola dělají auto.

V naší nabídce naleznete poklice od firmy Autostyle, které vás překvapí svým jedinečným vzhledem a kvalitním zpracováním. Příjemné je také balení v papírových krabicích s uchem, které usnadní transport i ukládání mimo sezónu.

S masivním rozšiřovaným hliníkových disků řidiči často zapomínají na výběr poklic , které jsou velmi vhodným doplňkem zejména v zimním a přechodném období. Právě tehdy když jsou venku nízké teploty a na cestách se nachází množství špíny, sněhu, či posypové soli, jsou puklice poměrně účinnou ochranou plechových disků i ložisek. Abyste své slitinové disky nemuseli ničit v zimním období, vyplatí se mít zimní pneumatiky obuté na plechových discích, které ale bohužel svým vzhledem často nejsou zrovna nejpěknější. A právě tento "designový nedostatek" napraví vhodně zvolené poklice. Na nevkusné puklice však můžete rovnou zapomenout, Autostyle totiž svou nabídkou vyhoví i náročnějším motoristům a nabízené puklice patří mezi ty nejlepší na trhu.

STYLOVÉ KRYTY KOL PRO OCHRANU DISKŮ OD AUTOSTYLE

Plastové puklice Autostyle z nové kolekce se vyznačují svěžím sportovním vzhledem , který se k vašemu autu bude určitě skvěle hodit. Tyto poklice jsou kromě toho vyrobeny z kvalitního materiálu a představují v rámci svého segmentu jeden z nejlepších produktů. Aby tyto poklice svým provedením odpovídaly co nejvíce vašim požadavkům, vyrábějí se v různých variantách . Výběr poklic Autostyle je skutečně široký nejen z pohledu jednotlivých designů, ale i v barevném provedení a rozměrech.

V nabídce poklic na kola Autostyle naleznete všechny potřebné rozměry pro kola o těchto velikostech:

Poklice na kola velikost 12 palců

Poklice na kola velikost 13 palců

Poklice na kola velikost 14 palců

Poklice na kola velikost 15 palců

Poklice na kola velikost 16 palců

Poklice na kola velikost 17 palcůVšechny poklice na kola Autostyle jsou narážecí a svojí universální konstrukcí jsou vhodné pro téměř všechny druhy plechových kol.

 


Poklice na kola

Poklice na kola

Poklice na kola

Poklice na kola

Poklice na kola

Poklice na kola

Poklice na kola

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek