Potah volantu kožený Maria Cavallo velikost A černý

Potah volantu z pravé kůže. Tento potah je vyrobený z kvalitní telecí kůže. Potah brání klouzání rukou po volantu, nepřehřívá se ani na přímém slunci a v zimě vytváří pocit tepla. Potah je pevně připevněný k povrchu volantu, neprokluzuje, má dlouho životnost a chrání před opotřebením. Dokáže také ... Číst více
Kód zbožíA-černá
Výrobce

Mária Cavallo

AutoUNI
Dopravné 
Záruka 24 měsíců
Dostupnost Autodoplňky.cz:Skladem 7x kus (k 13.12.2019 05:41)
Vaše cena761 s 21% DPH   flag
kus
Cena platí jen při objednání přes internet.
Potah volantu kožený Maria Cavallo velikost A černý
Potah volantu z pravé kůže Mária Cavallo je vyroben z vysoce kvalitní vrchní nekorigované (nepřebroušené) telecí kůže - nejkvalitnější vrchní kůže je zachována, což zaručuje potahu dlouhou životnost a povrch příjemný na dotyk.

Potah účinně zabraňujue smýkání rukou po volantu - jedním z nejčastějších důvodů, proč řidiči potřebují potah na volant, je to, že se ruce při pocení na umělých materiálech začnou smýkat a řízení vozidla přestává být úplně bezpečné.

Potah se nepřehřívá ani na přímém slunci - i při několikahodinovém dopadu slunečních paprsků přímo na volant v letním období v uzavřeném vozidle se volant nepřehřívá, potah chrání volant proti přehřátí, vždy je možné okamžitě vyjet bez prodlev určených k vyvětrání a ochlazení interiéru. Volant je teplý, ale ne horký - jeho teplota je mnohem nižší, než teplota palubní desky (při testech byla teplota palubní desky 56°C a teplota volantu 42°C).

V zimě potah vytváří pocit tepla - po zahřátí motoru cca po 5. minutách a po zapnutí topení začne potah rychle akumulovat teplo a již po několika minutách je příjemně zahřátý. Také vrací teplo okamžitě do rukou. Standardní volant potažený plasty je velmi chladný ještě po velmi dlouhou dobu také při zapnutém topení.

Dokonale se přizpůsobí tvaru volantu - potah dokonale okopíruje také složitější tvary, jako jsou různé výstupky na prsty apod.

Opraví případná poškození volantu - potah dokonale překryje jakékoli hluboké rýhy, trhliny anebo díry v původním plastu.

Má velmi dlouhou životnost - tuto vlastnost mu zaručují použité materiály nejvyšší kvality.
Mikroporézní vrstva na vnitřní straně potahu tlumí vibrace přecházející na volant a spolu s nejkvalitnější kůží vytváří pocit dokonalého pohodlí.

Montáž je velice snadná - přiložené speciální šňůra ma zpevněné konce, které je v případě potřeby možné přihnout kterýmkoli směrem. Není třeba jehla. K barevným potahům je přiložena barevná šňůra v barvě potahu. Ke dvoubarevným potahům (červeno-černý, modro-černý apod.) je standardně dodávána černá šňura.

Ke každému balení je přiložen velice podrobný a přehledný návod na montáž, který zaručí, aby potah dokázal namontovat kvalitně také laik.

Potah nevyžaduje žádnou údržbu. Kůže je upravena tak, že nepraská ani po mnoha letech a není třeba jí žádným způsobem ošetřovat.

Technické řešení potahu je zapsáno Úřadem průmyslového vlastnictví jako užitkový vzor (patentováno) v České i Slovenské republice.

Maria Cavallo


Vzorník barev:


(Barvy se mohou mírně lišit od originálu v závislosti na nastavení grafické karty monitoru)
 


Maria Cavallo

Zavřít oknoZměna měny na EUR

Info pre zákazníkov zo SLOVENSKA:

Vaše objednávky a dopyty rieši firma COBRA-TUNING s.r.o. v Bratislave. Platba pre slovenských zákazníkov bude v eurách, prepočítané podľa aktuálneho koeficientu = 25.

Poštovné (dobierka) v rámci Slovenska stojí 5 €. (Nevzťahuje sa na nadrozmerné zásielky (spojlery, rámy, disky, atď.), tovar s nadváhou ako aj položky vo výpredaji alebo akcii. Pri objednávkach, kde nie je zlučiteľná spoločná preprava položiek (napr. krehké žiarovky + brzdové kotúče), si vyhradzujeme právo rozdelenia prepravy na viacero zásielok.)

Pri jednorazových objednávkach nad 120,- € ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Môžete prísť samozrejme aj osobne ku nám na predajňu v Bratislave.


ADRESA PREDAJNE A SERVISU:
COBRA-TUNING s.r.o.
Vrakunska cesta 22
82106 Bratislava
Slovensko
tel: +421 918976126  a +421 905611268
e-mail: info@tuning.sk

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek